Garncarska 15; 64-500 Szamotuły
+ 48 603 616 244
biuro@brnc.pl

O nas


Biuro rachunkowe Szamotuły, powstało łącząc ambicje i wieloletnie doświadczenie w obszarze księgowości. Biuro specjalizuje się w kompleksowej obsłudze firm i osób fizycznych w zakresie usług księgowych, podatkowych oraz kadr i płac. Działamy na terenie Szamotuł i okolic.

Pracujemy z przedsiębiorcami od blisko 10 lat. W tym czasie współpracowaliśmy i współpracujemy z firmami różnej wielkości i wielu branż. Naszym głównym celem jest wysoki profesjonalizm usług oraz stałe podnoszenie kwalifikacji zawodowych, pozwalające jeszcze lepiej dbać o interesy naszych Klientów

Naszą dewizą jest rzetelność i profesjonalizm. Wysoko cenimy powierzone nam zaufanie klientów, dlatego też bezwzględnie przestrzegamy zachowania tajemnicy służbowej. Wszystkie ewidencje prowadzimy przy użyciu nowoczesnych programów finansowo- księgowych.

Biuro posiada niezbędne uprawnienia oraz ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej dla biur rachunkowych. Dzięki temu mają Państwo pewność, że sprawy Państwa firmy powierzone są odpowiedniej osobie. Jesteśmy również członkiem Stowarzyszenia Księgowych w Polsce.